Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRO GIRDŽIŲ MEDICINOS PUNKTAS PRISTATYTAS BENDRUOMENEI
2020-02-12  
  


Vasario 11 d. vyko viešosios įstaigos Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau – Jurbarko rajono PSPC) Girdžių medicinos punkto perkėlimo į naujas patalpas pristatymas bendruomenei. Medicinos punkte vykdoma pirminė asmens sveikatos priežiūros veikla. Šios patalpos įrengtos Girdžių miestelio daugiafunkciniame centre, kuriame yra seniūnija, biblioteka, paštas, sporto salė bei patalpos, skirtos darbuotojams bei miestelio bendruomenės veikloms.


 

Į Girdžių medicinos punkto naujų patalpų pristatymą atvyko savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Daivaras Rybakovas, administracijos direktorius Raimondas Bastys, vyriausioji specialistė (savivaldybės gydytoja) Gražina Sutkuvienė. Susitikimo metu savivaldybės atstovai kartu su Jurbarko rajono PSPC direktore  Remigija Menciene, medicinos punkto slaugytoja Irena Tomkevičiene bei Girdžių bendruomene apžiūrėjo naujai įrengtas medicinos punkto patalpas.

 

Vadovai džiaugėsi, kad  Girdžių bendruomenė medicinos paslaugas galės gauti atnaujintose patalpose, kurios yra pritaikytos ir neįgaliesiems.  Vadovų teigimu, šis projektas buvo ilgai laukiamas ir pagaliau žmonių sveikatos priežiūra bus kokybiškesnė.

 

Girdžių medicinos punkte buvo atlikti remonto darbai: patalpų perplanavimas, atnaujintos elektros instaliacijos ir kompiuterinių ryšių, santechnikos ir ventiliacijos sistemos, sumontuota centralizuota priešgaisrinė ir apsauginė signalizacija. Prie naujų Girdžių medicinos punkto lauko durų įrengta išorinė nuovaža (pandusas), medicinos punkto patalpos pritaikytos neįgaliųjų poreikiams. VšĮ Jurbarko rajono PSPC savo lėšomis medicinos punkte atnaujino baldus.

 

Jurbarko rajono PSPC direktorė  Remigija Mencienė nuoširdžiai dėkojo visiems prisidėjusiems Jurbarko rajono savivaldybės vadovams ir administracijos darbuotojams už teigiamą požiūrį  ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimo poreikio įvertinimą ir prisidėjimą. Su naujų patalpų atidarymu medicinos punkto bendruomenės slaugytoją Ireną Tomkevičienę taip pat sveikino Girdžių seniūnas Mindaugas Dilys, gretimų įstaigų atstovai, vyriausioji slaugos administratorė  Rasa Dilienė ir susirinkę bendruomenės nariai.

 

2019 m Girdžių medicinos punkto remontui bei nuožulnaus įvažiavimo įrengimui skirtas   20 000  Eur finansavimas iš savivaldybės biudžeto strateginio veiklos plano Sveikatos ir aplinkos apsaugos programos priemonės „Pacientų aptarnavimo kokybei gerinti kaimo vietovių pirminės sveikatos priežiūros įstaigose“.

 

 

 

 

Tarybos ir mero sekretoriatas

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Daivaras Rybakovas
pirmadieniais 10-12 val.
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Leonas Greičius
trečiadieniais 10-12 val. 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.